Dvojlôžková posteľ Galaxy 3 - 180 x 200 cm - abisko ash
Kód: 023-0466Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
Materiál: LTD, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
rukoväte: tvrdené PVC
čalúnené opierky
plocha na spanie: 180 x 200 cm
farba: abisko ash
Matrac a rošt nie sú súčasťou. K posteli je potrebný lamelový rošt v ráme.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele do penziónov a apartmánov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 113 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 186 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Dĺžka: | 205 cm |
| Hmotnosť: | 113 kg |
| Rozmer: | 180x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
.png)



