Dvojlôžková čalúnená posteľ Lemo s úložným priestorom - 180 x 200 cm
Kód: 042-0050Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
korpus: kombinácia dreva a drevotriesky
plocha na spanie: 180 x 200 cm
výška plochy na spanie: 65 cm
bonellový matrac v cene: výška 20 cm, bonellové pružiny, PUR pena T-25
topper zdarma: PUR pena T-25, výška 5 cm
vysoké mäkké čelo - výplň: PUR pena 1 cm
nôžky: tvrdené PVC v sivej farbe
výška nožičiek: 2 cm
úložné priestory
čalúnenie: zamatová tkanina Magic Velvet 2218 - svetlošedá
Vlastnosti tkaniny Magic Velvet:
materiál: 100% PES.
gramáž: 300 g/m2
martindale: 60.000 cyklov
typ látky: zamat
Do poznámky v objednávkovom formulári napíšte tkaninu podľa vášho výberu. Ak máte záujem o inú tkaninu, kontaktujte našu informačnú linku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Manželské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 176 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | čalúnené |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Dĺžka: | 207 cm |
| Hmotnosť: | 176 kg |
| Rozmer: | 180x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Typ: | manželské |
| Výška ložnej plochy: | 65 cm |
.png)



