Dvojdverová komoda Mike 3 - old style/matera
Kód: 029-0061Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
plastové úchyty a nôžky
farebné prevedenie: old style / matera
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Policové komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 2000000489650 |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 71 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Hmotnosť: | 22 kg |
.png)



