Dvojdverová horná skrinka Luna 80 G-108 2F
Kód: 029-0867Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pás nalepený na okraji dosky, ktorý vytvára ochranný okraj)
materiál dvierok: MDF stredne hustá drevotriesková doska s hrúbkou 19 mm, frézovanie
úchytky: čierny kov – 18 mm
mechanizmus tichého zatvárania
Dostupné farby:
matná biela – hlavný obrázok
dub artisan / biely mat
dub artisan / šedá
Vybranú farbu skrinky uveďte v poznámke v nákupnom košíku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Luna |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 107,5 cm |
| Hĺbka: | 31 cm |
| Typ umiestnenia: | horné |
.png)



