Dvierka pre vstavanú umývačku riadu Solea ZM 570x596 – kašmír/dub artisan
Kód: 029-0855Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
dvierka: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + ABS hrana (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti) v odtieni kašmír
sokl: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pás, ktorý sa prilepuje na okraj dosky, aby vytvoril ochranný lem) v dekore dub artisan
kuchynská doska nie je súčasťou, možno objednať samostatne tu
farebné prevedenie: kašmír / dub artisan
Čelo určené pre umývačky riadu s viditeľným ovládacím panelom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solea |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 59,6 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Hĺbka: | 1,6 cm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Typ umiestnenia: | spodné |
.png)



