Drezová skrinka na nožičkách Nessa 2 - antracit
Kód: 029-0323Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD o hrúbke 16 mm
dvierka: LTD o hrúbke 16 mm
ABS hrana - ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti
úchyty: čierny kov
tiché dojazdy na šuplíkoch i na dvierkach
spodný sokel je súčasťou
výška sokla: 150 mm
výška nôžok: 135 - 160 mm (nastaviteľná výška)
zadná doska: HDF doska 2,5 mm, biela
farebné prevedenie: antracit
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nessa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 2000000366623 |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
.png)



