Drevená posteľ s prístelkou Axel bis2 - 80 x 160 / prírodná
Kód: 049-0166Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo, brúsené zo 4 strán
plocha lôžka: 80 x 160 cm - vhodná pre matrace s výškou 9-12 cm
plocha lôžka pre prístelku: 80 x 150 cm - vhodná pre matrace s výškou 10 cm
nožičky: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečnikov: 14 mm
zábrana do 1/2 dĺžky postele
zapustenie matraca do roštu: cca 4 cm
odnímateľná variabilná zábrana
rošty sú súčasťou balenia, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť hlavného lôžka: 100 kg
maximálna nosnosť prístelky: 80 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
certifikát FSC, označenie CE - výrobok spĺňa právne normy EÚ pre bezpečné používanie
farebné prevedenie: prírodné
Matrac nie je súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s prístelkou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | AXEL BIS2 80160 NATU |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 86 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Dĺžka: | 169 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



