Drevená posteľ Basic Fello Plus s úložným priestorom - 90 x 180 / prírodná
Kód: 037-0135Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 90x180 cm - vhodné pre matrace do výšky 12 cm
matrac je potrebné dokúpiť
zapustenie matraca: 3 cm
stĺpiky: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany od rámu postele: 22,5 cm
medzery medzi priečkami: 4,5 cm
výška nôh: 19 cm
zábrana do 1/2 dĺžky postele
rošt je súčasťou, každý lamela sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
úložná zásuvka na hračky alebo lôžkoviny
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 180 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Dĺžka: | 189 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x180 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



