Drevená detská posteľ Axel bis s úložným priestorom - 70 x 140 / biela
Kód: 049-0137Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo, brúsené zo 4 strán
ložná plocha: 70x140 cm
nohy: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečok: 14 mm
zábrana do 1/2 dĺžky lôžka
vhodné pre matrace s výškou 9-12 cm
zapustenie matraca do roštu: približne 4 cm
snímateľná variabilná zábrana
úložná zásuvka z borovicovej dosky, dno z HDF s hrúbkou 3 mm
rošt je súčasťou balenia, každá lamela sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
certifikát FSC, označenie CE - výrobok spĺňa právne normy EÚ pre bezpečné používanie
lakované ekologickými farbami na vodnej báze bez zápachu podľa normy PN-EN 71-3
farebné prevedenie: biela
Matrac nie je súčasťou balenia.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s úložným priestorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | AXEL BIS 70140 BIEL |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 76 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Dĺžka: | 149 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 70x140 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



