Dizajnová rohová lavica Barcelona 130 x 170 cm - čalúnená, na mieru, s úložným priestorom
Kód: 044-0039Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia dreva a drevotriesky
výplň sedacej časti: 6 cm hrubá pena T30
výplň operadlovej časti: 3 cm hrubá pena T25
celočalúnená, vrátane operadlovej časti
úložný priestor
uvedená cena je za lavicu v dĺžke 130x170 cm
farebné prevedenie: zamatová tkanina Monolith 84
Vlastnosti tkaniny Monolith:
tkanina je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý chráni pred rýchlym preniknutím tekutiny. To zabraňuje okamžitému nasiaknutiu látky vodou, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu látky.
materiál: 100% PES
gramáž: 330 g/m2
martindale: 90 000 - 100 000
Možnosť výberu farby nožiek:
prírodná
orechová
čierna
biela
Zvolený odtieň látky, morenie nožiek a požadovanú dĺžku lavice napíšte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | klasický |
| Výška: | 88 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hĺbka sedu: | 42 cm |
.png)



