Detská posteľ z kvalitného dreva BASIC LOVE PLUS 120 × 200 cm - s úložným priestorom
Kód: 037-0264Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 120x200 cm - vhodné pre matrace do 12 cm výška
matrac je potrebné dokúpiť
nôžky: 45/65 mm
výška nožiek: 19 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 30 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
zapustenie matraca do roštu: univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) - dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 2/3 dĺžky postele
2 úložné zásuvky
rozmery zásuvky: 100 x 100 cm
výška čela zásuvky: 18 cm
lamelový rošt je súčasťou, každá z lamiel je pripevnená samostatne priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Hlavné výhody:
- nelakované surové drevo - ideálne pre ďalšiu úpravu alebo prírodný vzhľad
- zábrany pre bezpečnosť detí
- 2 úložné zásuvky na hračky, bielizeň alebo posteľnú bielizeň
- rošt v cene - všetko pripravené na montáž
- ekologická a minimalistická voľba
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 140 x 200 cm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 45 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 129 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Dĺžka: | 209 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



