Detská posteľ Lilly Plus 5 s prístelkou / odnímateľná zábrana - 90 x 190 cm
Kód: 030-0162Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív
plocha na spanie hlavného lôžka: 90 x 190 cm
plocha na spanie prístelky: 90 x 180 cm
výška zábrany: 30 cm
šírka priečok: 8 cm
šírka medzi priečkami: 5 cm
šírka vchodu: 66 cm
nožičky: 4 x 4 cm
odnímateľná predná zábrana
lamelové rošty sú súčasťou dodávky
hlavné lôžko vhodné pre matrac s výškou 10-15 cm
prístelka vhodná pre matrace s výškou do 10 cm
prístelka na pogumovaných kolieskach, v bielej a sivej farbe prístelka z MDF
nosnosť: 90 kg / lôžko
povrchová úprava: nitrocelulózový lak pre prírodnú a sivú farbu, vodou riediteľný lak pre bielu farbu, zdravotná nezávadnosť podľa EN 71-3
štruktúra dreva je mierne viditeľná v sivej a bielej farbe
morenie: šedá farba
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, šedá. Zvolenú farbu uveďte v poznámkach k objednávke.
Matrac a dekorácie nie sú súčasťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 98 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Dĺžka: | 198 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



