Detská posteľ Lilly Plus 2 s odnímateľnou zábranou - 80 x 160 cm
Kód: 030-0149Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív
plocha na spanie: 80 x 160 cm
výška zábrany: 30 cm
šírka zábrany: 8 cm
šírka medzi priečkami zábrany: 5 cm
šírka vchodu: 46 cm
nôžky: 4 x 4 cm
odnímateľná predná zábrana
laťkový rošt je súčasťou
povrchová úprava: nitrocelulózový lak pre prírodné a sivé farby, vodou riediteľný lak pre bielu farbu, zdravotná nezávadnosť podľa EN 71-3
štruktúra dreva je mierne viditeľná v sivej a bielej farbe
vhodný pre matrace s výškou 10 - 15 cm
nosnosť: 90 kg
morenie: prírodná borovica
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, sivá. Vybranú farbu uveďte v poznámkach k objednávke.
Matrac a dekorácie nie sú súčasťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 88 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Dĺžka: | 168 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



