Detská posteľ Gabby Plus 120 x 200 cm s dvoma zásuvkami
Kód: 037-0269Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo s prírodnými uzlami
materiál prístelky: čelo – drevo, bočnice – nábytková doska, dno – HDF doska
jemne opracovaný povrch so zaoblenými hranami
ložište hlavnej postele: 120 x 200 cm – vhodné pre matrace s výškou 10–13 cm
matrac na hlavnú posteľ je potrebné dokúpiť
latkový rošt je súčasťou, každá z latiek sa pripevňuje samostatne skrutkami priamo k posteli
brúsené, zaoblené hrany
predná odnímateľná zábrana – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
vnútorné rozmery každej zásuvky 98 x 90 cm
zábrana do 2/3 dĺžky postele
výška zábrany od rámu postele: cca 31,5 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
výška nôh: 19,5 cm
výška priečok po strechu: 100 cm
celková výška: 160 cm
zasadenie matraca do roštu: cca 3 cm
maximálna nosnosť hlavnej postele: 120 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania – povrch umožňuje vlastné natieranie alebo impregnáciu podľa vkusu a potrieb
farebné vyhotovenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele |
|---|---|
| Hmotnosť: | 64 kg |
| Farba: | prírodný |
| Štýl: | skandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovice |
| Šírka: | 126,5 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Dĺžka: | 206,5 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
.png)



