Biela domčeková posteľ Bianco z masívu borovice - 90 x 190 cm
Kód: 037-0017Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 90x190 cm
nôžky: 45/65 mm
výška nožičiek: 10 cm
rám postele: 90/20 mm
univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) - viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
výška zábrany: cca 30 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
najvyšší bod: 140 cm
vhodné pre matrace s výškou do 12 cm
rošt je súčasťou, každá latka sa pripevňuje zvlášť skrutkami priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
lakované vodou riediteľnými farbami bez zápachu a šetrnými k životnému prostrediu.
farba na vodnej báze je hypoalergénna a bezpečná pre deti
farebné prevedenie: biela
Matrac nie je súčasťou.
Celú kolekciu postelí Bianco nájdete tu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Hĺbka: | 199 cm |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



