Detská posteľ BASIC LOVE PLUS 90 x 180 cm z masívneho dreva – bezpečnosť a štýl
Kód: 037-0266Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 90 x 180 cm – vhodné pre matrace s výškou do 12 cm
matrac je potrebné dokúpiť
nožičky: 45/65 mm
výška nožičiek: 19 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 30 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
zasadenie matraca do roštu: cca 3 cm
univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 1/2 dĺžky lôžka
2 úložné zásuvky
rozmer zásuvky: 90 x 90 cm
výška čela zásuvky: 18 cm
latkový rošt je súčasťou, každá z latiek sa pripevňuje samostatne priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné vyhotovenie: prírodná borovica
Hlavné výhody:
- nelakované surové drevo – ideálne pre ďalšiu úpravu alebo prírodný vzhľad
- zábrany pre bezpečnosť detí
- 2 úložné zásuvky na hračky, bielizeň alebo posteľnú bielizeň
- rošt v cene – všetko pripravené na montáž
- ekologická a minimalistická voľba
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 180 cm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Farba: | prírodný |
| Štýl: | skandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovice |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Dĺžka: | 189 cm |
| Zábrana: | s zábranou |
| Rozmer: | 90x180 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



