Prvá veľká posteľ pre malých snílkov z poctivého dreva - BASIC DAVID 120 × 200 cm
Kód: 037-0231Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo s prírodnými sukmi
jemne opracovaný povrch so zaoblenými hranami
ložná plocha: 120 × 200 cm – vhodná pre matrace s výškou 10–13 cm
matrac je potrebné dokúpiť
latkový rošt je súčasťou, každá z latiek sa pripevňuje samostatne skrutkami priamo k posteliobrúsené, zaoblené hrany
predná snímateľná zábrana – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 1/2 dĺžky postele
výška zábrany od rámu lôžka: cca 31,5 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
výška nožičiek: 1 cm
zapuštenie matraca k roštu: cca 3 cm
maximálna nosnosť: 120 kg
surové drevo, bez akéhokoľvek ošetrenia či lakovania – povrch umožňuje vlastný náter alebo impregnaciu podľa vkusu a potreby
farebné prevedenie: prírodná borovica
Na fotografiách je zobrazená varianta menšieho rozmeru, foto je ilustračné.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pure Wood |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 126,5 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Dĺžka: | 206,5 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



