Detská domčeková postieľka Housebed so zábranou (okrúhle priečky) - 60 x 120 cm / prírodná
Kód: 037-0073Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 60x120 cm
nôžky: 45/65 mm
výška nožiek: 10 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 23 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
najvyšší bod: 140 cm
odnímateľná zábrana - univerzálna (pravá strana/ľavá strana)
zábrana do 1/2 dĺžky postele
lamely sú súčasťou balenia, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
vhodné pre matrace do výšky 12 cm
maximálna nosnosť: 80 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Matrac nie je súčasťou.
Celú kolekciu postelí Housebed nájdete tu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 60 x 120 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 69 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Dĺžka: | 129 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 60x120 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



