Čierne dizajnové svietidlo Halston – elegancia a štýl v jednom
Kód: D03-0273Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, opálové sklo
vnútorné osvetlenie
trieda ochrany: 1
pätica: E 27
max. príkon: 60 W
napájanie: 220-240 V
min. výška: 38,1 cm
max. výška: 147,4 cm
žiarovku je potrebné zakúpiťsamostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Farba: | čiernobiela |
| Štýl: | vintage |
| Šírka: | 35,8 cm |
| Výška: | 22,9 cm |
| Hĺbka: | 35,8 cm |
| Umiestnenie: | do kuchyne |
.png)



