Čalúnená váľanda Bench s úložným priestorom
Kód: 042-0060Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
korpus + bočná strana: kombinácia MDF a drevotrieskovej dosky
hrúbka dosky: 16 mm
plocha na spanie: 90 x 200 cm
výška plochy na spanie: 60 cm
matrac - výška 20 cm, bonellové pružiny, PUR pena T-25
vysoká mäkká strana - výplň: PUR pena
rozmery bočnice: 200 x 118 x 10 cm
rozmery korpusu (spodná časť): 90 x 38 x 200 cm
úložný priestor
nosnosť: 120 kg
čalúnenie: zamatová tkanina Magic Velvet 2201 - svetlo béžová
Vlastnosti tkaniny Magic Velvet:
materiál: 100% PES.
gramáž: 300 g/m2
martindale: 60 000 cyklov
typ látky: zamat
Do poznámky v objednávkovom formulári napíšte látku podľa vášho výberu. Ak máte záujem o inú látku, kontaktujte našu informačnú linku.
Skutočná farebnosť tkanín sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele s úložným priestorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 66 kg |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | čalúnené |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 125 cm |
| Dĺžka: | 214 cm |
| Zábrana: | bez zábrany |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
| Výška ložné plochy: | 60 cm |
.png)



